Nachádzate sa tu:   Úvod » O nás


O nás

Zentiva, európska generická spoločnosť skupiny Sanofi, je tretia najväčšia a najrýchlejšie rastúca  generická firma v Európe. S históriou siahajúcou do 15. storočia Zentiva predstavuje vysoko hodnoteného generického partnera.


Zentiva

Dnes sa naša spoločnosť nachádza na poprednom mieste z hľadiska vývoja moderných, vysokokvalitných a cenovo dostupných liekov.

V súčasnosti pôsobíme na viac ako 50 trhoch s cieľovou populáciou viac ako 1 miliardy ľudí. Zentiva zaujíma popredné miesta na niekoľkých farmaceutických trhoch, medzi ktoré patrí Česká republika, Rumunsko, Slovensko a Turecko, pričom svoje obchodné aktivity úspešne rozširuje na ostatné trhy západnej, strednej a východnej Európy.

Náš úspech sa budoval na blízkych a pevných vzťahoch s kľúčovými obchodnými partnermi, lekármi, farmaceutmi a pacientmi. Záväzkom Zentivy je poskytovanie vysokokvalitných generických liekov a umožňovanie prístupu k radu edukačných a podporných programov.

Naše široké portfólio prípravkov pokrýva hlavné terapeutické oblasti. Naše kľúčové skupiny prípravkov zahŕňajú antiinfektíva a lieky na kardiovaskulárne ochorenia, bolesť, ochorenia centrálneho nervového systému, starostlivosť o zdravie žien a ochorenia tráviaceho traktu.

Zentiva má tri kľúčové výrobné závody v strednej a východnej Európe, ktoré jej umožňujú rýchlo a pohotovo vyrábať a distribuovať produkty na všetkých svojich trhoch. Vo všetkých našich výrobných a distribučných prevádzkach zachovávame najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Naše moderné zariadenia s najnovšími technológiami zamestnávajú viac ako 2 000 zamestnancov a ich ročný výkon predstavuje 450 miliónov jednotiek, vďaka ktorým Zentiva z hľadiska objemu predstavuje jedného z najväčších výrobcov liekov v Európe.

Zentiva je kľúčovým prvkom stratégie Sanofi, poskytuje vysokokvalitné, cenovo dostupné a spoľahlivé lieky pacientom a poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v celej Európe. Prepojenie na stránku www.sanofi.com.

Posledná aktulizácia: 16. 1. 2013 13:42 


[ ↑ K obsahu ↑ ]