Nachádzate sa tu:   Úvod » O nás » Naše poslanie a vízia


Naše poslanie a vízia


Zentiva od samotného začiatku preukazovala snahu o zlepšovanie života pacientov. Naším cieľom je zvýšiť dostupnosť vysokokvalitných a zároveň cenovo prístupných liekov pre viacerých pacientov vo viacerých krajinách. Naše nadšenie, oddanosť a túžba vytvoriť zdravšiu budúcnosť nás vedie k trvalej snahe o zlepšovanie a vývoj najlepších možných liekov, a tým aj k naplneniu našej vízie.

ZentivaNaša vízia

Zentiva bude jedným z popredných poskytovateľov vysokokvalitných a cenovo dostupných liekov, ktoré naplnia potreby väčšieho počtu pacientov vo viacerých krajinách.

Naše poslanie

Spoločnosť Zentiva ako súčasť skupiny Sanofi má za cieľ stať sa jedným z vedúcich výrobcov generických liekov v Európe. Už dnes patrí k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v tejto oblasti a v horizonte piatich rokov chce poskytovať svoje výrobky a služby dvojnásobnému počtu pacientov. Tento cieľ dosiahneme rozšírením nášho produktového portfólia a geografického záberu. Dôležitý je flexibilný prístup založený na podnikavosti. Ambíciou spoločnosti je stať sa jedným z troch vedúcich spoločností na trhoch, kde pôsobíme.

Posledná aktulizácia: 22. 8. 2011 11:50 


[ ↑ K obsahu ↑ ]