Nachádzate sa tu:   Úvod » Zamestnanie » Práca v Zentive


Práca v Zentive

Zentiva sa zaviazala stať sa jednou z popredných generických spoločností v Európe. Keďže sme rýchlo rastúca spoločnosť, hľadáme talentovaných a ambicióznych jednotlivcov, ktorí pomôžu rozvíjať našu spoločnosť a dosiahnuť naše ciele.


Sme si vedomí, že náš úspech závisí od našich ľudí, ich oddanosti a zmyslu pre povinnosti.

V Zentive sme každému členovi tímu pripravení pomáhať pri profesionálnom a osobnom rozvoji. Ponúkame dynamické, pozitívne naladené prostredie s oceňovaním zásluh, ktoré povzbudzuje inovatívnosť a šíri vedomosti na všetkých úsekoch aktivít.Zentiva Používame moderné informačné systémy pre ľudské zdroje, ktoré sa zameriavajú na podporu výkonnosti a efektívnosti procesov zamestnancov v oblastiach, akými sú získavanie nových pracovníkov, pracovná výkonnosť, kompenzácia, odborné školenia a rozvoj, plánovanie a analytika. Zentiva ako spoločnosť Skupiny Sanofi sa zúčastňuje na strategických globálnych iniciatívach v oblasti riadenia ľudských zdrojov a programov na podporu organizačného modelu „Jedna spoločnosť, jedny ľudské zdroje".

Zentiva uplatňuje firemnú politiku na odstránenie diskriminácie a naše meradlá hodnôt pre rešpekt a solidárnosť sa v tejto politike odrážajú prostredníctvom našich zásad a smerníc.

Aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako sa aj vy môžete stať súčasťou úspešnej organizácie, ktorá do vás investuje a zlepšuje život pacientov s cieľom lepšej budúcnosti, prečítajte si, prosím, ďalej uvedené informácie.

Posledná aktulizácia: 24. 8. 2011 16:38 


[ ↑ K obsahu ↑ ]