What we offer

Čo ponúkame

Naša misia

V Zentive máme ambíciu zabezpečiť prístup k liekom, ktoré ľudia potrebujú každý deň. Vieme, že ak sa dáme dokopy ako víťazný tím, dokážeme meniť veci.

Naše hodnoty

Máme SuperpowerZ, ktoré nás sprevádzajú každý deň. Sme rýchli, efektívni, prepojení, kreatívni, inkluzívni a zodpovední a vieme, že keď použijeme naše SuperpowerZ vo všetkom, čo robíme, dokážeme meniť veci.

Osobný rast

Pomáhame Vám objaviť váš talent a uvoľniť Váš potenciál. Náš proces riadenia talentov umožňuje pravidelnú výmenu informácií o vašich ambíciách, schopnostiach a angažovanosti v raste. Akadémia Zentiva, ktorú vedieme v spolupráci s Coursera, priamo podporuje Vaše skúsenosti s učením a vývojom..

Kompenzácia a benefity

Zabezpečujeme spravodlivú a konkurencieschopnú kompenzáciu v celom rozsahu našej spoločnosti. Okrem toho je k dispozícii široká škála výhod a niektoré celofiremné programy v oblasti zdravia a pohody. Zameriavame sa na odmeňovanie a oceňovanie tých, ktorí najviac prispievajú k #HelpZentivaWin.

Naša kultúra

Ak chceme vyzdvihnúť jednu z mnohých vecí, je to angažovanosť nášho tímu. Vášeň pre starostlivosť o ľudí, partnerov a našu planétu z nás robí skvelý tím. Každý v Zentive prispieva k lepšej budúcnosti svojimi myšlienkami alebo vyjadrením sa. Pravidelne posudzujeme angažovanosť a sme hrdí na to, že viac ako 90 % našich ľudí aktívne prispieva do nášho pravidelného prieskumu Heartbeat.

Flexibilita v práci

Poučili sme sa z boja proti COVID-19. Ako spoločnosť sme sa museli prispôsobiť a ako tím naučiť nové spôsoby vzájomnej práce a spolupráce. Kríza nás urobila silnejšími ako kedykoľvek predtým, spravili sme z nej našu príležitosť. Dnes využívame naše talenty a navzájom sa spájame, čo nám umožňuje flexibilitu v práci.