Správy zo spoločnosti Zentiva

Vitajte v mediálnom stredisku spoločnosti Zentiva.
Táto časť je určená novinárom a pracovníkom médií a obsahuje komplexné informácie o spoločnosti Zentiva.
Zentiva sa nachádza v srdci Európy a v súčasnosti je aktívna na 50 trhoch, kde sa cielene stará o viac ako jednu miliardu ľudí.
Radi odpovieme na akékoľvek ďalšie otázky, preto sa na nás bez váhania obracajte e-mailom alebo telefonicky prostredníctvom týchto kontaktov.

 

Tlačové vyhlásenia

Zobraziť celé

22. januára 2018

Sanofi prevezme spoločnosť Bioverativ za 11,6 miliárd USD

Paríž (Francúzsko) a Waltham, Massachusetts – 22. januára 2018 – spoločnosť Sanofi a Bioverativ Inc., biofarmaceutická spoločnosť zameraná na liečbu hemofílie a iných zriedkavých krvných porúch, uzavreli definitívnu dohodu, na základe ktorej spoločnosť Sanofi získa všetky zvyšné akcie spoločnosti Bioverativ.

Zobraziť celé

10. februára 2017

Zentiva opäť v ankete vyhlásená za najlepšieho zamestnávateľa v Českej republike

Na súťaži o TOP zamestnávateľov v Prahe mladí ľudia opätovne vyhlásili spoločnosť Zentiva za najprestížnejšieho zamestnávateľa v sektore zdravotnej starostlivosti a farmaceutických firiem. O poradí najžiadanejších spoločností a inštitúcií rozhoduje hlasovaním združenie študentov a absolventov škôl.

Zobraziť celé

7. februára 2017

Laureát Nobelovej ceny odovzdáva českým študentom ocenenia za výskum v oblasti rakoviny a liekových interakcií

22. júna odovzdal laureát Nobelovej ceny za chémiu Jean-Marie Lehn cenu spoločnosti Sanofi v oblasti farmácie doktorandom za výsledky ich výskumu opísané v troch vedeckých štúdiách zameraných na rakovinu, liekové interakcie a predklinický vývoj liekov.

Zobraziť celé

Spoločnosť Zentiva je tretí * najväčší a najrýchlejšie rastúci výrobca generík v Európe.