Kvalitné generiká od spoločnosti Zentiva

Zentiva

VYTVÁRAME

 

Pokrokom vo výskume a vývoji podporujeme inovácie, aby sme našli nové spôsoby distribúcie vysoko kvalitných a dostupných liekov. Náš medzinárodný tím zoskupuje ľudí z celej Európy vrátane vedcov z priemyslu a akademických partnerov z univerzít.

 

Naši odborníci využívajú špičkové vedecké postupy a používajú najmodernejšie vybavenie v našom výrobnom závode v Prahe. Využívame rast po uplynutí platnosti patentu, podporujeme inovácie, pretože rozširujeme naše komplexné terapeutické portfólio.

 

Napredujeme pre pacientov, vývojom liekov s pridanou hodnotou, ktoré inovujú zavedené výrobky, zvyšujú skúsenosti pacientov s cieľom podporiť lepšie výsledky.

Zentiva

VYRÁBAME

 

Vďaka rozsiahlej výrobnej sieti a vlajkovými výrobnými závodmi v Prahe a Bukurešti predstavujú naše výrobné a dodávateľské reťazce hnaciu silu generických liekov a OTC liekov v srdci Európy. Naša priemyselná stopa poskytuje kapacitu pre spoľahlivú výrobu vysoko kvalitných a dostupných liekov pre milióny ľudí, dodávaných za konkurenčné ceny pre našich zákazníkov.

 

Naša výrobná sieť a dodávateľské reťazce sú nevyhnutné pre zabezpečenie kontinuity zdravotnej starostlivosti pre veľký počet ľudí, čo je v súčasnosti dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Neustále investujeme do modernizácie a rozširovania našich výrobných operácií a zároveň zefektívňujeme procesy na optimalizáciu produktivity.

Zentiva

POSKYTUJEME

 

Naším cieľom je, že zdravotná starostlivosť by mala byť právom a nie privilégiom. Teraz ľudia potrebujú lepší prístup k vysokokvalitným a cenovo dostupným liekom, ako kedykoľvek predtým. Sme hrdí na to, že naše značkové generické a OTC portfólio aktívne podporuje každodenné potreby ľudí v oblasti zdravotnej starostlivosti a zároveň pomáha vládam v celej Európe pri budovaní udržateľného systému zdravotnej starostlivosti pre spoločnosť ako celok.

 

Stojíme bok po boku s odborníkmi v oblasti zdravotníctva, farmaceutmi a osobami s rozhodovacou právomocou v oblasti zdravotníctva, máme rovnaký zmysel pre sociálnu povinnosť pomáhať znižovať náklady a zlepšovať prístup k zdravotnej starostlivosti. Vďaka našej neustálej expanzii na nové trhy a nášmu víťaznému tímu môžeme dodávať viac liekov, ktoré ľudia potrebujú každý deň, v Európe aj mimo nej.

Zentiva

STARÁME SA

 

Spoločnosť Zentiva je hrdá na spoločenskú zodpovednosť, za programy na globálnej aj miestnej úrovni, ktoré sa zameriavajú na našich ľudí, našich partnerov a našu planétu. Rast našej organizácie prináša našim ľuďom nové príležitosti pre naplnenie ich potenciálu a zároveň nás stavia do pozície, aby sme prilákali tie najlepšie talenty a udržali tím, aby sme zaistili úspech pre budúce generácie.

 

Cieľom nášho programu PlanetZ, ktorým je zvýšenie využívania obnoviteľnej energie v celej našej organizácii, je pomôcť vytvoriť udržateľnú budúcnosť pre všetkých.

 

Snažíme sa vychovávať mladých farmaceutických vedcov a technikov prostredníctvom iniciatív ako je The Parc a ORBIS, ktoré spájajú rastúce talenty spolu s poprednými farmaceutickými a akademickými odborníkmi, pričom všetci pracujú na riešení najväčších problémov v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Začiatky spoločnosti Zentiva siahajú preukázateľne až do 15. storočia.

Viac