Testimonies

WE SERVE
Our business model, which is based on providing Branded, Speciality, Value Added, OTC and Generic medicines means that each year more patients receive the ‘gold-standard’ treatments while the cost of these treatments for the payer is reduced. As we progress and the company grows, we are strengthening our ability to assess and anticipate risks and adapt quickly to new circumstances and challenges.

Meet Yavor Kacharov, Supply Chain Manager Zentiva Bulgaria


“As a Supply Chain Manager for market in Bulgaria together with my team I am responsible for all supply chain related topics and operations at market side, demand forecasting, master data maintenance as well as logistics and warehousing operations.

We are supporting the business by delivering on time and in full all our medicines, doing the utmost to ensure full access to our therapies on the market.

Our team works with all local functions and across the organization being an important connection element for the company. With more than 10 years of experience in Supply Chain management, launch management, project management and demand forecasting, I feel and can say that Zentiva is the right place where I can realize professional ambitions with my efforts always 100% dedicated to serve our patient’s needs"

ROZVÍJAME
Rozvojom výskumu a vývoja podporujeme inovácie s cieľom nájsť nové spôsoby dodávania vysokokvalitných a cenovo dostupných liekov. Náš medzinárodný tím združuje ľudí z celej Európy vrátane priemyselných vedcov a akademických partnerov z univerzít v celej Európe.

Zoznámte sa s Jiřím Václavíkom, vedúcim projektového manažmentu Zentiva Česká republika


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Moje akademické vzdelanie je v chémii a ekonomike. Keď som bol pripravený na svoju prvú prácu, vývojové centrum Zentiva hľadalo projektového manažéra. Som veľmi rád, že mi spoločnosť dala šancu vykonávať prácu, ktorá pokrývala presne to, čo som zamýšľal a robil rád - koordináciu a vedenie, stále blízko výskumu a vývoja, a s nádychom podnikania. A na ceste sa dalo toho ešte veľa naučiť. Potom, čo som začal ako projektový manažér, teraz dva roky vediem oddelenie PM. Práca je bohatá, náročná a náročná. Existuje veľa štruktúr (podľa definície v tomto odvetví), ale tiež veľký priestor pre kreativitu a osobný rozvoj. Navyše, pre mňa musí byť práca zmysluplná a v tejto súvislosti som presvedčený, že vývoj inovatívnych a dostupných liekov pre pacientov v Európe i mimo nej je úplne prínosom. Som veľmi hrdý, že môžem byť súčasťou tohto! A v neposlednom rade: v práci sú rozdielni ľudia - tím v Zentive je fantastický!"

 

VYRÁBAME
Naša priemyselná stopa poskytuje kapacitu spoľahlivo vyrábať vysokokvalitné a dostupné lieky pre milióny ľudí, ktorým slúžime. Dodávame to s vlastnými vlajkovými loďami v Prahe, Bukurešti a Ankleshwaru, ako aj s našimi partnermi z externej výrobnej siete, ktorú sme vybudovali.

Zoznámte sa s Ayushi Tewariovou, referentka zabezpečovania kvality spoločnosti Pharmaceuticals Zentiva India


"Vďaka svojej dynamickej kultúre pracoviska sa Zentiva etablovala medzi poprednými farmaceutickými odvetviami.
Vďaka neustálemu vzdelávaniu a rastúcemu prístupu spoločnosti Zentiva teraz vyrábame a podávame vysokokvalitné a dostupné lieky vo viac ako 40 krajinách. Naše najmodernejšie zariadenia poháňané vášnivými ľuďmi z nás robia kľúčového hráča vo farmaceutickom priemysle.

Zentiva naďalej investuje do svojich ľudí, pretože sú základným kameňom nášho úspechu. Všetci používame našu SuperpowerZ na dosiahnutie nových výšok v pozitívnom, kreatívnom a inovatívnom prostredí.

Ako dôstojník pre kvalitu je mojim cieľom zaistiť, aby každý liek, ktorý z nášho sídla v Ankleshware, odpovedal na naše najvyššie štandardy kvality a aby spĺňal požiadavky našich zákazníkov a pacientov."

STARÁME SA
Podporujeme naše tímy v priemyselných a komerčných prevádzkach, aby boli čo najlepšie. Robíme to tak, že si uvedomíme svoje silné riadenie, máme štíhlu a plochú organizáciu a dôsledne stanovujeme priority. Každý deň žijeme svoju superveľmoc, ktorou sme rýchle, štíhle, prepojené, kreatívne, inkluzívne a zodpovedné.

Zoznámte sa s Janet Lewisovou, vedúcou vedeckých záležitostí Zentiva Veľká Británia


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Moje akademické vzdelanie je v chémii a ekonomike. Keď som bol pripravený na svoju prvú prácu, vývojové centrum Zentiva hľadalo projektového manažéra. Som veľmi rád, že mi spoločnosť dala šancu vykonávať prácu, ktorá pokrývala presne to, čo som zamýšľal a robil rád - koordináciu a vedenie, stále blízko výskumu a vývoja, a s nádychom podnikania. A na ceste sa dalo toho ešte veľa naučiť. Potom, čo som začal ako projektový manažér, teraz dva roky vediem oddelenie PM. Práca je bohatá, komplexná a náročná. Existuje veľa štruktúr (podľa definície v tomto odvetví), ale tiež veľký priestor pre kreativitu a osobný rozvoj. Navyše, pre mňa musí byť práca zmysluplná a v tejto súvislosti som presvedčený, že vývoj inovatívnych a dostupných liekov pre pacientov v Európe i mimo nej je úplne prínosom. Som veľmi hrdý, že môžem byť súčasťou tohto! A v neposlednom rade: v práci sú rozdiel - ľudia - tím v Zentive je úžasný! Som vedúcim vedeckých záležitostí v spoločnosti Zentiva UK. Môj tím je zodpovedný za registráciu našich registrácií, zaistenie kvality našich liekov a operácií, monitorovanie bezpečnosti našich liekov pri používaní a poskytovanie lekárskej a technickej podpory obchodu, zákazníkom a v konečnom dôsledku aj pacientovi. Podporujeme podnikanie tým, že zaisťujeme, aby lieky, ktoré poskytujeme pacientom, mali správnu bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Môj tím pracuje v rámci celého podniku, aby zaistil dodržiavanie a kvalitu našich liekov pre pacientov. Som hrdý na to, že môžem pracovať pre Zentivu, pretože viem, že to, čo robím vo svojej práci každý deň, je pomoc pri podpore pacientov a prinášanie cenovo dostupných liekov do NHS."

INTERNSHIP

Zoznámte sa s Hanou Kratochvílovou, Zentiva International Česká republika


Hana Kratochvilova

Svoju kariérnu cestu Zentiva som začal v decembri 2020. Ako študent vzdelávania a HR pre dospelých som hľadal spoločnosť s otvorenými ľuďmi, ktorí by dali mladému človeku šancu rásť.
Preto bola Zentiva skvelou voľbou. Počas praxe HR Trainee som mohol robiť „skutočné“ veci - nielen pomoc s úlohami, ktoré nikto iný nechcel robiť, čo považujem za veľmi dôležité.
Naša spoločnosť mi ponúkla skvelé prostredie na rozvoj mojich náborových schopností, účasť na nástupe nováčikov a nakoniec som bol zodpovedný za komplexnejšie veci, ako napríklad vytváranie nášho globálneho spravodajcu.

V rámci svojej stáže som sa vždy cítil ako skutočný člen HR komunity, ktorej práca je oceňovaná a nie skrytá v kúte. Nakoniec som dostal príležitosť ukončiť stáž o 5 mesiacov skôr a stal som sa juniorským HR generálom na základe pravidelnej zmluvy. Som šťastný, že som sa rozhodol pracovať pre Zentivu a že môžem byť súčasťou #WinningTeam od úplných začiatkov!